Ambassadeurs Informele Zorg

In alle wijken van Utrecht zijn ambassadeurs Informele Zorg actief. Zij brengen vraag en aanbod met elkaar in contact en kunnen meedenken over bijvoorbeeld de inzet van vrijwilligers en ondersteuning van mantelzorgers. Zij zijn op de hoogte van organisaties die vrijwilligers inzetten, activiteiten in de wijk en bewonersinitiatieven.

Binnenstad & Noordoost

Ester Vlaming
06-49924301
ester.vlaming@nizu.nl      

Leidsche Rijn en Vleuten-De Meern

Diana Williams-Schnek
06-10788870
diana.schnek@nizu.nl

Zuidwest

Widad Diouri
06-41976430
widad.diouri@nizu.nl

West & Noordwest

Esther Kersten
06-30246536
esther.kersten@nizu.nl

Zuid

Cees van den Brink
06-18204968
cees.vdbrink@nizu.nl

Oost

Pia Putman
via Infopunt Informele Zorg: 030-2361745 (ma t/m vrij van 9.00 - 13.00 uur)
pia.putman@nizu.nl

Overvecht

Gonny Bruggenkamp
via Infopunt Informele Zorg: 030-2361745 (ma t/m vrij van 9.00 - 13.00 uur)
gonny .bruggenkamp@nizu.nl