Ambassadeurs Informele Zorg

In alle wijken van Utrecht zijn ambassadeurs Informele Zorg actief. Zij brengen vraag en aanbod met elkaar in contact en kunnen meedenken over bijvoorbeeld de inzet van vrijwilligers en ondersteuning van mantelzorgers. Zij zijn op de hoogte van organisaties die vrijwilligers inzetten, activiteiten in de wijk en bewonersinitiatieven.

Binnenstad en Noordoost

Ester Vlaming
06-49924301
ester.vlaming@nizu.nl                              

Oost

Pia Putman
06-10780019
pia.putman@nizu.nl

West

Anna Geurkink
06-53499786
anna.geurkink@nizu.nl

Overvecht, Leidsche Rijn, Vleuten en De Meern

Gonny Bruggenkamp
06-10778446
gonny.bruggenkamp@nizu.nl

Zuid

Cees van den Brink
06-18204968
cees.vdbrink@nizu.nl

Noordwest 

Yasmina al Mourabit
06-42660019
yasmina.almourabit@nizu.nl

Zuidwest

Widad Diouri
06-41976430
widad.diouri@nizu.nl

Ambassadeurs Informele Zorg Extr@-Teams

Met ingang van 1 mei 2019 zijn er ook ambassadeurs Informele Zorg verbonden aan de Extr@-teams in Utrecht. Dit zijn teams voor specialistische jeugdhulp voor gezinnen met kinderen van 0 tot en met 17 jaar in Zuilen, Leidsche Rijn, De Meern en Vleuten. De Ambassadeurs kijken met de specialisten in de extr@-teams waar in hun casuïstiek inzet van informele zorg mogelijk is en gaan dan aan de slag om deze inzet te realiseren. De ambassadeurs voor de extr@-teams zijn:

Annemiek Harberink
Ambassadeur Informele Zorg, Extr@-teams (Leidsche Rijn)
06-48369284
annemiek.harberink@nizu.nl

Heleen Veenman
Ambassadeur Informele Zorg, Extr@-teams (Zuilen)
06-28579048
heleen.veenman@nizu.nl

Tineke Veldhuizen
Ambassadeur Informele Zorg, Extr@-teams (Vleuten)
06-10779664
tineke.veldhuizen@nizu.nl

Jolanda Huussen
Ambassadeur Informele Zorg, Extr@-teams (De Meern)
06-10780546
jolanda.huussen@nizu.nl